Göster/Gizle
16 Ocak 2019- Çarşamba   /    100.24.46.10      Onaylanmayan Mail Adreslerine Ait Yorumlar Sistemde Gözükmemektedir.

Meral Akşener'e Cevap

https://www.niksaracicek.comİyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Tokat ile ilgili iddiasına bir cevapta Ak Parti Tokat Milletvekili Prof.Dr.Celil GÖÇER'den geldi.

5.1.2018 - 09:29   /   Okunma Sayısı: 1602

  

   İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Tokat ile ilgili iddiasına bir cevapta Ak Parti Tokat Milletvekili Prof. Dr. Celil GÖÇER'den geldi. GÖÇER açıklamasında;  

 "Gerek Kurtuluş Savaşı’nda gerekse 15 Temmuz’da aziz vatanımızı korumak için, canını siper eden on beşliler diyarı Tokat’ımızın böylesine boş lafla itham edilmesi kabul edilebilir bir şey değildir. İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in: “ Son dönemlerde üniformalı uzun namlulu silahlı bazı kişiler ortalıkta dolaşıyor. Bunlarla ilgili çok önemli iddialar var. Örneğin Tokat ve Konya'da silahlı eğitim kampları bulunduğunu duyuyoruz.” Sözleri kuru bir boş laftan ibarettir. Böylesine bir iftira ceddimiz Gazi Osman Paşa’nın torunları olan Tokatlıların yüreğini sızlatıyor. Akşener’i, ülke kamuoyunu böylesine boş laflarla meşgul etmemeye ve Tokatlılar’dan özür dilemeye davet ediyorum. Şunu iyi bilmesi gerektiğini dile getiriyorum “ Tokat insanı hiçbir zaman illegal oluşumlara ve vatana zarar verecek eylemlere prim vermez.” sözlerine yer verdi.

Prof. Dr. Celil GÖÇER

Ak Parti Tokat Milletvekili


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...