Göster/Gizle
16 Ocak 2019- Çarşamba   /    100.24.46.10      Onaylanmayan Mail Adreslerine Ait Yorumlar Sistemde Gözükmemektedir.

GOLDEN LİFE FİTNESS CENTER AÇILDI

https://www.niksaracicek.comİşletmeciliğini Vatan Şeker ve Temel Sönmez'in yaptığı Golden Life Fitness spor salonunun açılışı gerçekleşti.

13.03.2015 - 17:57   /   Okunma Sayısı: 12245

  İşletmeciliğini Vatan Şeker ve Temel Sönmez'in yaptığı Golden Life Fitness spor salonunun açılışı gerçekleşti. Haftanın çeşitleri günleri  bay ve bayan hocaların eşliğinde, fit ve sağlıklı  bir vücuda sahip olmak için bilinçli spor yapmak isteyen Niksar'lıların ilk adresi, Golden Life Fitness salunda spor eğlenceye dönüşüyor.

                Golden life fitness spor salonunda Temel Sönmez, Seda Çoban ve Ezginur Beştemir gibi uzman akademisyenleri bulunduğu kadroyla sizlere hizmet veriyor. Golden life spor salonunda fitness, body bulding, cardio, kilo verme, kilo alma ve kondüsyon gibi spor  ihtiyacı olan her yaşta insanın gönül rahatlığıyla spor yapılabileceği merkezdir. Spor Salonunda üç adet soyunma salonu ve bar bölümüyle gelen sporcuların eksiksiz ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

                Golden Life Spor Salonuna Kırkkızlar Mahallesi Hoca Sultan Sokak no:3/a   adresten 0543 954 35 93 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...